Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Robert Biedroń w Świętokrzyskiem: Starachowice - Czuję się tu jak w domu...

Ostatnim miejscem, które odwiedził kandydat Lewicy na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Robert Biedroń były Starachowice. Na początku konferencja prasowa z udziałem m. in. prezydenta miasta Marka Materka. 

- Czuję się tu jak w domu, wielokrotnie tu byłem a dzisiaj jestem tutaj prosząc państwa o wsparcie. Polska potrzebuje zmiany. Chcę budować Polskę silną samorządem. Jeżdżę po Świętokrzyskiem z przesłaniem, że jeśli Polska ma się równomiernie rozwijać, nie możemy tylko inwestować w duże miasta. Na wsiach i w małych miastach też mieszkają ludzie, którzy chcą mieć swoją szansę na rozwój, tu powinny powstawać i rozwijać się szkoły oraz szpitale. Dlatego zapowiedziałem powstanie rady samorządowej przy prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej, bo samorządy to bijące serce Polski. Deklaruję swoje wsparcie dla miast średniej wielkości – mówił Robert Biedroń.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem